Gratis verzending vanaf 75,- (m.u.v. lengtes)
Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis*
10 jaar dé betrouwbare kluspartner!
Particulier én zakelijk achteraf betalen
Prijzen incl. BTW
Gratis verzending vanaf 75,- (m.u.v. lengtes)

Zwaluw Mirrorfix-Ms 290ml

Referentie: 10065|EAN: 8711595099844|Merk: Zwaluw
Zwaluw Mirrorfix-Ms 290ml
Zwaluw Mirrorfix-Ms 290ml
Zwaluw Mirrorfix-Ms 290ml
Zwaluw Mirrorfix-Ms 290ml
Zwaluw Mirrorfix-Ms 290ml
11,12incl. BTW
Nog 25 beschikbaar

Voor 21.00 besteld, morgen in huis!

Bezorging via post PostNL en Berser
Betalen zoals je wilt, vooraf of achteraf
222.000+ tevreden klanten
100% garantie op alle producten
Offerte aanvragen
Benieuwd naar de mogelijkheden bij hoge afname?

Product informatie

Zwaluw Mirrorfix-MS is een professionele, hoogwaardige lijm met een zeer hoge aanvangskleefkracht op basis van hybride technologie speciaal voor het verlijmen van spiegels. Onder invloed van de luchtvochtigheid hardt de lijm uit tot een elastisch blijvend rubber.

Voordelen Zwaluw Mirrorfix-MS:

  • Grote kleefkracht en zeer hoge aanvangshechting
  • Duurzaam en oplosmiddelvrij
  • Geen aantasting van de zilverlaag van de spiegel
  • Speciaal voor het verlijmen van spiegels
  • Te gebruiken op alle bouwondergronden
Deze Zwaluw lijm is een witte, hoog viskeuze pastalijm voor het verlijmen van spiegels volgens DIN 1238 tot 6mm dikte, op ondergronden zoals keramische tegels, beton, goed schilderwerk, metaal, glas enz. 

Houdbaarheid: In ongeopende originele verpakking, tussen +5°C en +25°C, tot 12 maanden houdbaar na productiedatum mits bewaard op een droge plaats.




Gebruiksaanwijzing
De lijm met behulp van de bijgeleverde V-naad tuit in verticale rillen 'ventilerend' aanbrengen. Onderlinge afstand rillen 10 à 20 cm. Daarna de spiegel aandrukken tot er minimaal 2 á 3 mm afstand tussen spiegel en ondergrond blijft. Niet aanbrengen met dotten! Door de hoge aanvangsterkte is ondersteunen tijdens de uitharding meestal niet noodzakelijk. Voor verdere vragen kunt u contact met ons opnemen.

Oppervlakte voorbereiding en afwerking
Aanbrengtemperatuur: +5°C tot +40°C (geldt voor omgeving en ondergrond). Vanwege de structuur van de Zwaluw Mirrorfix MS wordt aanbevolen een kitpistool te gebruiken met geschikte overbrenging in combinatie met de V-naad tuit. Ondergronden dienen schoon, droog en draagkrachtig te zijn. Ondergronden goed ontvetten met Zwaluw Cleaner. Zwaluw Mirrorfix MS hecht perfect zonder primer op de meeste niet-poreuze ondergronden. Poreuze ondergronden voorbehandelen met Zwaluw Primer B1. Ondergronden vooraf altijd testen op hechting.

Schoonmaken
Vers materiaal en gereedschap kunnen worden gereinigd met behulp van Zwaluw Cleaner. Uitgehard materiaal kan alleen mechanisch worden verwijderd. Handen kunnen worden gereinigd met Zwaluw Wipes.

Beperkingen

  • Niet geschikt voor PE, PP, PC, PMMA, PTFE, neopreen en bitumineuze ondergronden
  • Niet geschikt voor continue waterbelasting.
  • Niet geschikt voor bewegingsvoegen.
  • Verkleuring kan optreden op donkere plaatsen en door contact met chemicaliën

Kenmerken

  • Binnen / buiten: Binnen
  • Uithardingstijd: 24 uur

Specificaties

  • Artikelnummer: 10065
  • EAN: 8711595099844
  • Voorraad: 25
  • Verzending: Voor 21.00 besteld, morgen in huis!
Thuiswinkel Waarborg
Thuiswinkel Zakelijk
iDEAL
Visa
Mastercard
Bancontact
PostNL